Strandman AS

Vi kommer med kreative idéer, ser muligheter i alle hager, og leverer som om din hage var vår egen. Det er ekte skaperglede!

Siden 1979 har vi fulgt våre kunder fra idé til fiks ferdig uterom. Som en mesterbredrift med lange tradisjoner for høy faglig kvalitet kan du være trygg på ryddige prosesser, og at vi leverer som avtalt – uansett om det er grønt eller grått, nye prosjekter eller vedlikehold.

Hos oss får du gratis idébefaring, og vi hjelper deg med alt fra tegninger og prosjektering til finish og vedlikehold. Med en egen prosjektleder som følger deg fra A til Å vil du alltid få svar på spørsmål, og være trygg på hvem du skal forholde deg til. Vi tilbyr komplett kostnadskontroll slik at du en tydelig oversikt over hva prosjektet vil koste deg, og du slipper ubehagelige overraskelser underveis. 

Vi skreddersyr løsninger for ethvert prosjekt!

 

Bli en Strandman du og!

Vi opplever stor etterspørsel og har fulle ordrebøker i lang tid fremover. Vår ambisjon er å fortsette å styrke vår posisjon i Tønsberg- og Vestfoldregionen, og til det trenger vi engasjerte og tydelige folk med god kremmerånd!

Vi har det gøy på jobb, og har fokus på å bygge videre på gode tradisjoner og et sterkt fagmiljø.

Vil du bli en av oss?

Se våre ledige stillinger her.

Åpen søknad

Ingen relevante stillinger ute? Send oss en åpen søknad på post@strandman.no og fortell hvorfor du vil jobbe hos oss!

Nysgjerrig på anleggsgartnerfaget?

Som en del av jobbute.no er vi en av bedriftene som tilbyr garantert læreplass for alle anleggsgartnerspirer ved våre samarbeidsskoler.

Her kan du lese mer om det å være lærling i anleggsgartnerfaget.

Dette er oss

Ruben Høie
Daglig leder

95255601
ruben@strandman.no

Portrettbilde av Simen

Simen Hovland Kjær
Prosjektleder

Proff- og privatkunder
93831067
simen@strandman.no

Portrettbilde av Andre

André Oljemark
Prosjektleder

Grøntanlegg Sandefjord
45394939
andre@asgrontanlegg.no

Portrettbilde av Lars Martin

Lars Martin Valmestad
Prosjektleder

Privat, proff og vinter
45450805
lars@strandman.no

Portrettbilde av Fred

Fred Huss
Prosjektleder

Privatkunder
91683208
fred@strandman.no

Portrettbilde av Geir Hagen

Geir Hagen
Prosjektleder

Proff- og privatkunder
90773541
geir@strandman.no

Portrettbilde av Tage Hyge

Tage Hyge
Prosjektleder

Privatkunder
90563066
tage@strandman.no

Portrettbilde av Kjetil

Kjetil Aas
Prosjektleder

Vintervedlikehold
91327400
kjetil@strandman.no

Portrettbilde av Jan Peder

Jan Peder Strandman
Grunnlegger

91864564
janpeder@strandman.no

Portrettbilde av Jørn Kåre

Jørn Kåre Reiersgård 
Økonomisjef

Administrasjonen
40033629
jorn@strandman.no

Heidi Guterud Sørbø
Administrativ Koordinator

48891928
heidi@strandman.no

Christin Ellingsen
Driftsleder grønt vedlikehold

92853709
christin@strandman.no

Sylvia Stensrud
Lønn- og Regnskapsansvarlig

97727930
sylvia@strandman.no

GRATIS IDéBEFARING

Vi ser løsninger og skaper din utedrøm

Komplett kostnadskontroll

Budsjett som passer alle lommebøker og ingen prisoverraskelser

Fast prosjektleder

Raske svar når du har spørsmål, og oppfølging fra A-Å

Ta kontakt!